Powrót
security

Alert #87051

Bezpieczeństwo : spożywanie alkoholu

Alert zweryfikowany

Ten alert został oznaczony przez opiekuna gminy jako zweryfikowany.

Armii Krajowej 30, 42-520 Dąbrowa Górnicza, Polska

Status: Naprawiony!

Witam Mam pytanie? Czemu policja pozwala picie alkoholu pod sklepem i w sklepie. To już pod tym sklepem prawo nie obowiązuje. Dzieci bawia sie pod sklepem i jedza na rowerach to tak mozna pic alkohol przy dzieciach. To już ustawa o wychowaniu w trzeźwości nie obowiązuje? I w czasie pandemi też nie obowiązuje prawo. Ilość osób w sklepach też nie obowiązuje w czasie pandemii a tak stoją jak gdyby nikt. Bez odstepow minimum 2 metrów, bez masek. Proszę o interwencję policji, straży miejskiej oraz sanepidu.

Komunikat administratora
Policjanci Komisariatu Policji w Dąbrowie Górniczej objęli przedmiotowy rejon kontrolą prewencyjną podczas realizacji codziennych obowiązków służbowych. Ponadto zadania do realizacji zlecono właściwemu miejscowo dzielnicowemu, który w dalszym ciągu będzie sprawdzać stan bezpieczeństwa i porządku publicznego w tym rejonie w toku służby obchodowej. Mamy nadzieję, iż podjęte działania w sposób korzystny wpłynęły na bezpieczeństwo mieszkańców oraz porządek publiczny w tym rejonie. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż z uwagi na wielkość rejonu, który obejmuje swym nadzorem Komisariat Policji w Dąbrowie Górniczej nie ma możliwości aby każde miejsce zagrożone było nadzorowane przez odrębny patrol Policji, dlatego też w przypadku stwierdzenia naruszenia porządku i bezpieczeństwa publicznego lub stwierdzenia innego naruszenia przepisów prawa prosimy o niezwłoczne zgłaszanie zagrożenia lub nieprawidłowości w formie interwencji na numer alarmowy Policji „112” lub numer miejski 47 8522 255 lub 47 8522 610. Pozwoli to na szybką i skuteczną interwencję patrolu Policji celem przywrócenia stanu zgodnego z prawem. Pragniemy podziękować za informację dotyczącą stanu porządku
i bezpieczeństwa na terenie naszego miasta. Jesteśmy przekonani, że projekt „NaprawmyTo” przyczyni się do znaczącego podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Dąbrowie Górniczej.
Bartłomiej Osmólski - p.o. oficer prasowy jednostki KMP Dąbrowa Górnicza 26/01/2021 o 13:38

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

1 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót