wygodne korzystanie na smartfonie

Ułatwiamy komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządem

Pomagamy im wspólnie naprawiać otoczenie!

Ikona czat

Łącznie rozwiązaliśmy już 77327 problemów!

Jak to działa?

Ikona ostrzeżenia KROK 1

Widzisz problem w swoim mieście?

To może być dziura w chodniku, brak rozkładu na przystanku lub coś innego. Jakie kategorie usterek można zgłaszać w danym miejscu, ustala każda gmina z osobna.

Ikona komputera KROK 2

Zgłoś go przez nasz portal

Dzięki prostemu interfejsowi możesz w kilku krokach przesłać zgłoszenie, które trafi bezpośrednio do odpowiedniej komórki w urzędzie gminy. Bez zbędnej biurokracji!

Ikona listy KROK 3

Śledź postępy przez internet

Po zgłoszeniu alertu dostajesz na bieżąco informacje o postępach w sprawie – która komórka w urzędzie się nią zajmuje i jak zmienia się status zgłoszenia.

Ikona huśtawki i akceptacja KROK 4

Ciesz się wynikiem naprawienia

Dzięki naszej stronie naprawianie najbliższej przestrzeni staje się naprawdę proste. Poczuj wdzięczność sąsiadów po usunięciu irytującej was usterki.

Ikona lokalizacja KROK 1

Otrzymujesz zgłoszenie

Zamiast skomplikowanej procedury mieszkaniec może wysłać Ci krótką informację o istniejącym problemie z dokładną lokalizacją, opisem usterki i dokumentacją fotograficzną

Ikona komputer KROK 2

Kierujesz je do realizacji

Masz dostęp do wygodnego narzędzia ułatwiającego obieg informacji wewnątrz urzędu. Kilkoma kliknięciami możesz zarządzać przepływem informacji między różnymi wydziałami i biurami

Ikona listy KROK 3

Monitorujesz postępy w sprawie

Urząd działa sprawniej, a Ty możesz skuteczniej nadzorować pracę podległych jednostek – obserwujesz ich postępy w naprawianiu alertów i sposób komunikacji z mieszkańcami

Ikona huśtawki i akceptacja KROK 4

Informujesz mieszkańców

Na koniec możesz pochwalić się efektami naprawy – to nie tylko miła chwila, ale przede wszystkim okazja do budowy dobrych relacji z mieszkańcami i pokazania pozytywnych skutków działań urzędu.

Ikona cytat

Dzięki takim narzędziom społeczność lokalna współdecyduje o najbliższej przestrzeni publicznej, widzi, że ma wpływ na zachodzące zmiany i może poczuć się bardziej związana ze swoim miastem.

Daniel Ujdak

Pełnomocnik ds. NaprawmyTo.pl
w Dąbrowie Górniczej

Zdarza się że mieszkańcy mają dobre pomysły, które wcielamy w życie – nie tylko my szukamy usprawnień usług IT, których oczekują mieszkańcy.

Wojtek Ornowski

Wydział Informatyki, Urząd Miejski w
Dąbrowie Górniczej

W tym systemie nie ma terminów realizacji, oficjalnych potwierdzeń, procedury skargowej – jest za to wzajemna pomoc, zrozumienie i współpraca.

dr Krzysztof Żuk

Prezydent Miasta Lublin

Nie ma tu twojego miasta?
Sprawdź jak to zmienić!

Do wprowadzenia NaprawmyTo.pl niezbędna jest wola władz gminy. Prowadzeniem strony może zajmować się urząd gminy lub lokalna organizacja pozarządowa, ale zawsze niezbędna jest oficjalna deklaracja władz lokalnych, że będą zajmować się zgłaszanymi za jej pomocą sprawami.

Ikona budynku
Ikona 2 osoby

Z tego powodu najlepiej, jeśli informacja o naszej stronie trafi do osób decyzyjnych w Twojej gminie – radnych, wójta, burmistrza lub któregoś z ich zastępców.

Napisz do nas, a my obiecujemy, że po zebraniu 3 wiadomości z Twojej gminy wystosujemy oficjalne pismo do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta i spróbujemy zachęcić go do korzystania ze strony.

Ikona ołówka
Ikona komputera

Jeśli sam wiesz, że możesz zachęcić do projektu radnego lub urzędnika, zapoznaj się z naszą ofertą

Ikona kontaktu między rządem a ludźmiNaprawmyTo.pl to innowacyjne narzędzie ułatwiające kontakt samorządu z mieszkańcami. Ofertę kierujemy do gmin, którym w przystępnej cenie oferujemy:Ikona symbolu sprawdzania Uruchomienie odrębnej podstrony gminy z unikalną subdomeną

Ikona symbolu sprawdzania Przyznanie dostępu do panelu administracyjnego wraz z kompletem funkcjonalności ułatwiających kontakt między różnymi komórkami urzędu gminy

Ikona symbolu sprawdzania Obsługę informatyczną strony, wraz z hostingiem i naprawą zgłaszanych usterek

Ikona symbolu sprawdzania Bliską współpracę z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia"Istnieje również możliwość zainstalowania strony na serwerze własnym gminy w wersji darmowej, a także wykupienie dostępu do strony ukrytej. Zapoznaj się ze szczegółami oferty


Ikona telefonu

Wersja mobilna

Korzystasz z naszego serwisu na smartfonie?


Dowiedz się więcej


Ikona ios PWA Ikona close PWA
Ikona ios PWA Ikona close PWA