Ułatwiamy komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządem

Pomagamy im wspólnie naprawiać otoczenie!

NaprawmyTo

Łącznie rozwiązaliśmy już 49323 problemów!

Jak to działa?

NaprawmyTo KROK 1
Widzisz problem w swoim mieście?

To może być dziura w chodniku, brak rozkładu na przystanku lub coś innego. Jakie kategorie usterek można zgłaszać w danym miejscu, ustala każda gmina z osobna.

NaprawmyTo KROK 2
Zgłoś go przez nasz portal

Dzięki prostemu interfejsowi możesz w kilku krokach przesłać zgłoszenie, które trafi bezpośrednio do odpowiedniej komórki w urzędzie gminy. Bez zbędnej biurokracji!

NaprawmyTo KROK 3
Śledź postępy przez internet

Po zgłoszeniu alertu dostajesz na bieżąco informacje o postępach w sprawie – która komórka w urzędzie się nią zajmuje i jak zmienia się status zgłoszenia.

NaprawmyTo KROK 4
Ciesz się wynikiem naprawienia

Dzięki naszej stronie naprawianie najbliższej przestrzeni staje się naprawdę proste. Poczuj wdzięczność sąsiadów po usunięciu irytującej was usterki.

NaprawmyTo KROK 1
Otrzymujesz zgłoszenie

Zamiast skomplikowanej procedury mieszkaniec może wysłać Ci krótką informację o istniejącym problemie z dokładną lokalizacją, opisem usterki i dokumentacją fotograficzną

NaprawmyTo KROK 2
Kierujesz je do realizacji

Masz dostęp do wygodnego narzędzia ułatwiającego obieg informacji wewnątrz urzędu. Kilkoma kliknięciami możesz zarządzać przepływem informacji między różnymi wydziałami i biurami

NaprawmyTo KROK 3
Monitorujesz postępy w sprawie

Urząd działa sprawniej, a Ty możesz skuteczniej nadzorować pracę podległych jednostek – obserwujesz ich postępy w naprawianiu alertów i sposób komunikacji z mieszkańcami

NaprawmyTo KROK 4
Informujesz mieszkańców

Na koniec możesz pochwalić się efektami naprawy – to nie tylko miła chwila, ale przede wszystkim okazja do budowy dobrych relacji z mieszkańcami i pokazania pozytywnych skutków działań urzędu.

NaprawmyTo

Dzięki takim narzędziom społeczność lokalna współdecyduje o najbliższej przestrzeni publicznej, widzi, że ma wpływ na zachodzące zmiany i może poczuć się bardziej związana ze swoim miastem.

Daniel Ujdak

Pełnomocnik ds. NaprawmyTo.pl
w Dąbrowie Górniczej

Zdarza się że mieszkańcy mają dobre pomysły, które wcielamy w życie – nie tylko my szukamy usprawnień usług IT, których oczekują mieszkańcy.

Wojtek Ornowski

Wydział Informatyki, Urząd Miejski w
Dąbrowie Górniczej

>W tym systemie nie ma terminów realizacji, oficjalnych potwierdzeń, procedury skargowej – jest za to wzajemna pomoc, zrozumienie i współpraca.

dr Krzysztof Żuk

Prezydent Miasta Lublin

Brzeg

Chojnice

Czerwonak

Dąbrowa Górnicza

Gmina Pobiedziska

Józefów

Katowice

Krosno

Łazy

Lublin

Łuków

Marki

Miasto Białogard

Miasto Chełm

Miasto i Gmina Opoczno

Miasto Mińsk Mazowiecki

Miasto Siemiatycze

Miasto Suwałki

Miasto Włocławek

Stalowa Wola

Świętochłowice

Wałbrzych

Warszawa

Nie ma tu twojego miasta?
Sprawdź jak to zmienić!

Do wprowadzenia NaprawmyTo.pl niezbędna jest wola władz gminy. Prowadzeniem strony może zajmować się urząd gminy lub lokalna organizacja pozarządowa, ale zawsze niezbędna jest oficjalna deklaracja władz lokalnych, że będą zajmować się zgłaszanymi za jej pomocą sprawami.

NaprawmyTo
NaprawmyTo

Z tego powodu najlepiej, jeśli informacja o naszej stronie trafi do osób decyzyjnych w Twojej gminie – radnych, wójta, burmistrza lub któregoś z ich zastępców.

Napisz do nas, a my obiecujemy, że po zebraniu 3 wiadomości z Twojej gminy wystosujemy oficjalne pismo do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta i spróbujemy zachęcić go do korzystania ze strony.

NaprawmyTo
NaprawmyTo

Jeśli sam wiesz, że możesz zachęcić do projektu radnego lub urzędnika, zapoznaj się z naszą ofertą

NaprawmyToNaprawmyTo.pl to innowacyjne narzędzie ułatwiające kontakt samorządu z mieszkańcami. Ofertę kierujemy do gmin, którym w przystępnej cenie oferujemy:NaprawmyTo Uruchomienie odrębnej podstrony gminy z unikalną subdomeną

NaprawmyTo Przyznanie dostępu do panelu administracyjnego wraz z kompletem funkcjonalności ułatwiających kontakt między różnymi komórkami urzędu gminy

NaprawmyTo Obsługę informatyczną strony, wraz z hostingiem i naprawą zgłaszanych usterek

NaprawmyTo Bliską współpracę z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia"Istnieje również możliwość zainstalowania strony na serwerze własnym gminy w wersji darmowej, a także wykupienie dostępu do strony ukrytej. Zapoznaj się ze szczegółami oferty


NaprawmyTo

Wersja mobilna

Korzystasz z naszego serwisu na smartfonie?

ios PWA close-pwa
ios PWA close-pwa