Powrót
security

Alert #86842

Bezpieczeństwo : parkowanie

Marcina Kasprzaka 62 , 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska

Status: Naprawiony!

Dzień dobry. Proszę o odśnieżenie chodnika na końcu bloku Kasprzaka 62, tak żeby było widać że to jest chodnik! Na tym chodniku auta robią sobie parking a straż miejska przejeżdża obok po przyjęciu zgłoszenia i nie podejmuje interwencji bo nie widać chodnika i auta mogą sobie tam parkować (rozmowa ze strażą miejską z 15 stycznia br. o godz. 17:23 - proponuję odsłuchać bo na pewno rozmowa jest nagrana). Dziś musiałam przechodzić po zaspach bo na części "wydeptanej" stał samochód. Proponuję przeczytać odpowiedź na alert #86160, który wcześniej zgłaszałam (zdjęcie w załączeniu). W załączeniu zdjęcia z okresu letniego, kiedy widać, że to jest chodnik. Na tym chodniku są również schody, więc niech Pan ze straży miejskiej głupot nie opowiada, że nie widać że to jest chodnik!!

Komunikat administratora
Dziękujemy za informację. Alert w rozpoznaniu.
Interwencja dotycząca nieodśnieżonego chodnika i schodów została w dniu 20.01.2021 r. przekazana przez dyżurnego Straży Miejskiej do Wydziału Infrastruktury Miejskiej nadzorującego odśnieżanie terenów miejskich. Podczas kontroli zastano 2 pojazdy, na których pozostawiono zawiadomienia o wykroczeniu.
Teren został zlecony do kontroli podczas służby. W przypadku ponownego parkowania pojazdów interwencje można zgłaszać w czasie zdarzenia bezpośrednio do całodobowej służby dyżurnej Straży Miejskiej pod nr tel. 986 lub 32 264 91 28.
Władysław Guzik - Straż Miejska 25/01/2021 o 07:48

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez

1 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót