Powrót
infrastructure

Alert #30365

Infrastruktura : nieprzejezdna droga Przyroda : niedrożny rów melioracyjny Bezpieczeństwo : niebezpieczne miejsca Infrastruktura : uszkodzona jezdnia Przyroda : nieprzycięta roślinność Inne : Problemy rowerzystów

Brzozowa 5, 42-458 Kuźnica Masłońska, Polska

Status: W trakcie naprawy

Ulica Brzozowa jest w opłakanym stanie. Ta droga nigdy nie była dobrze utwardzona. Jedyną formą remontu było zasypanie tylko większych dziur. Gdyby ta ulica była w dobrym stanie to by była by koszona do samego końca a w zimę pług mógłby dojechać do jej końca, ponieważ na ten moment każdy operator pługu nie chce wjeżdżać w leśną część drogi ponieważ boi się uszkodzić lemiesz na dziurach. Przejazd na rowerze lub przejście pieszo cały rok graniczy z cudem. W letnie miesiące droga jest całkowicie zarośnięta trawą, jesienią i wiosną przypomina błotniste koryto a zimą jest nieodśnieżona. Stan tej drogi wraz z zdjęciami zgłaszaliśmy już w alertach #27542 i #28496.

Komunikat administratora
Oczywiście znamy stan tej drogi ale na chwilę obecną jedyne co możemy zagwarantować, to wycięcie i wykoszenie trawy i krzewów utrudniających poruszanie się tą drogą. Te prace będą wykonane w ramach aktualnie realizowanego zadania więc w ciągu kilkunastu dni droga powinna wyglądać znacznie lepiej. A jeżeli chodzi o remont tego odcinka, to niestety nasze środki budżetowe są ograniczone i choć jest on w planie na 2015 rok, to nie możemy obiecać, że zostanie on wykonany.
Gmina Łazy 22/06/2015 o 12:58

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

 • Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego
  E-mail kontaktowy: zk@lazy.pl
 • Wydział Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ochrony Środowiska
  E-mail kontaktowy: wk@lazy.pl
 • Wydział Inwestycji i Rozwoju
  E-mail kontaktowy: wi@lazy.pl
 • Wydział Gospodarowania Nieruchomościami
  E-mail kontaktowy: wgn@lazy.pl
Alert dodany przez

1 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót