Powrót
security

Alert #27994

Bezpieczeństwo : uszkodzony znak drogowy

Sportowa 24, Dąbrowa Górnicza, Polska

Status: Nie zostanie naprawiony

Bardzo proszę o zamontowanie tabliczki T-30 ("sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni") do ustawionych znaków miejsce parkingowe przy ul. Sportowej. Kierowcy parkują w dowolny sposób-szczególnie samochodami ciężarowymi zabierając miejsca dla innych.

Komunikat administratora
Informujemy, że na całej długości ul. Sportowej obowiązuje ograniczenie tonażu. W związku z powyższym kierowca pojazdu ciężarowego nie ma możliwości dojazdu do parkingu zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Sprawa była poruszana w roku 2014. Po interwencji Straży Miejskiej kierowca zaprzestał parkowania w miejscu niedozwolonym. Proponowane oznakowania dot. sposobu parkowania posiada jedynie charakter informacyjny i nie jest podstawą do jego egzekwowania. Alert oraz informacja zostanie ponownie przekazana do Straży Miejskiej.
Ponieważ treść alertu określa wykroczenie drogowe, nie może być rozpatrywana w ramach programu Naprawmy To. Wykroczenia mają charakter dynamiczny lub ograniczony czasem występowania. Ze względu na nasze ograniczone siły i środki proszę o kierowanie informacji o wykroczeniach do całodobowej służby dyżurnej Straży Miejskiej pod nr tel 986 lub 32 264 91 28, w chwili występowania takiego wykroczenia. Pozwoli to na ekonomiczne wykorzystanie naszych sił w trakcie pełnienia służby.
Dominik Gordon - Straż Miejska 19/02/2015 o 08:31

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez

3 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót