Powrót
security

Alert #23599

Bezpieczeństwo : uszkodzony znak drogowy Bezpieczeństwo : miejsce przekraczania prędkości

Sportowa 24, Dąbrowa Górnicza, Polska

Status: Naprawiony!

Bardzo proszę o oznakowanie nowego parkingu przy ul. Sportowej, który jest przeznaczony dla sam. osobowych i ma służyć osobom przyjeżdżającym oraz korzystającym z obiektu sportowego-boiska. Niestety kierowca samochodu ciężarowego parkuje tam codziennie zajmując 4 miejsca parkingowe, przy okazji naraża na zniszczenie i zabrudzenie olejem nowo ułożoną kostkę brukową. Dodatkowo wjeżdżając na ul. Sportową kierowca łamie zakaz ruchu dla sam. ciężarowych powyżej 7 t. który jest ustawiony przy wjeździe na ul. Sportową oraz inne przepisy związane z miejscem do parkowania, które obowiązują posiadaczy i właścicieli sam. ciężarowych. Stosownym będzie również ustawienie na ulicy Sportowej znaku ograniczenia prędkości max. do 40 km/h lub ograniczników prędkości, zwłaszcza przy Szkole Podstawowej nr 2, ponieważ kierowcy nagminnie przekraczają dopuszczalną prędkość na odcinku od zjazdu z ul. Łuszczaka aż do ul. Chabrowej i odwrotnie.

Komunikat administratora
Alert w rozpoznaniu. Mariusz Miszczyk - oficer prasowy jednostki KMP Dąbrowa Górnicza 06/08/2014 o 21:49.
WKD: Oznakowanie wskazujące sposób parkowania ma jedynie charakter informacyjny. Informacja w sprawie egzekucji przepisów ruchu drogowego dotyczących ograniczenia prędkości oraz ograniczenia tonażu zostanie przedstawiona przez KMP w Dąbrowie Górniczej.
Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej wykorzysta informację podczas codziennej służby patrolowej i obchodowej. Jednocześnie proszę o bezpośrednią informację do całodobowej służby dyżurnej naszej jednostki pod bezpłatnym nr tel. 997 lub 32 63-94-255 w chwili zauważenia zdarzeń lub zachowań niezgodnych z prawem. Pozwoli to bezzwłocznie skierować patrol na miejsce celem podjęcia interwencji.
asp. Bartłomiej Osmólski - oficer prasowy jednostki KMP Dąbrowa Górnicza 01/09/2014 o 10:50

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez

1 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót