Powrót
nature

Alert #20009

Przyroda : dzikie wysypisko Przyroda : gruz

Akacjowa 7, Dąbrowa Górnicza, Polska

Status: Naprawiony!

Szanowni Państwo, Pragnę zgłosić dzikie wysypiska śmieci przy ulicy Akacjowej w dzielnicy Strzemieszyce Wlk. Śmieci pochodzą z rozbiórki starego sprzętu AGD, ponieważ w okolicy prowadzony jest skup złomu i w tym miejscu odbywa się oddzielanie elementów metalowych, a pozostałe elementy w tym miejscu są pozostawiane i rozrzucane. Osobiście pozbierałem rozrzucone elementy w jedno miejsce i proszę o pomoc w ich zabraniu lub ustaleniu właściciela terenu, który powinien oczyścić ten teren. Drugie wysypisko z gruzem znajduje się także w ciągu ulicy Akacjowej przy tunelu pod torami kolejowymi. Z góry dziękuję za interwencje i pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Z poważaniem Piotr Lorens.

Komunikat administratora
Alert w rozpoznaniu. Uprzejmie informuję, ze śmieci zlokalizowane są na terenie działki należącej do Polskich Kolei Państwowych. Interwencję przekazano do Straży Miejskiej.
Dzielnicowy nawiązał kontakt z administratorem terenu czyli PKP. Administrator zobowiązał się do uprzątnięcia terenu w terminie do 25.03.2014. Uprzątnięte.
Dominik Gordon - Straż Miejska 19/03/2014 o 14:34

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez

2 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót