Informacje o alercie #91075
Alert #91075
Inne : inne
Katowicka 41, 40-174 Katowice, Polska
Status: Naprawiony!
Proszę o postawienie lustra na przeciw wyjazdu z ulicy katowickiej między nr 41 a 39 na glowna katowicka . Wyjezdzajac z tego miejsca chcac wlaczyc sie do ruchu na ulicy katowickiej nic nie widac od lewej strony . Widocznosc zasłaniają rosnące obok przejścia dla pieszych krzewy .
Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie, sprawa została przekazana do rozpatrzenia przez Zakład Zieleni Miejskiej oraz Wydział Transportu.
mareka 10/05/2021 o 10:47
Krzewy zostały przycięte.
ZZM 19/05/2021 o 07:09
Z uwagi na fakt, że przycięto krzewy ograniczające widoczność odstąpiono od montażu lustra drogowego.
Wydział Transportu
20/05/2021 o 07:30
Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie
- Zakład Zieleni Miejskiej
- Wydział Transportu
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
0 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.