Powrót
infrastructure

Alert #84476

Infrastruktura : niedziałające oświetlenie

Żeromskiego 63, 38-400 Krosno, Polska

Status: Naprawiony!

Witam , ostatnio zostały wymienione oprawy lamp na tzw ledowe , to że świecą znacznie ciemniej od poprzednich to już inny temat ale bardziej istotne jest to że w wielu miejscach gdzie zostały wymienione owe oświetlenie jest totalnie zarośnięte gałęziami od istniejących przy nich drzew ( oczywiśćie to też jest jakiś dziwny proceder (lampa i przy niej drzewo) , jest ciemno , niebezpiecznie , proszę o SZYBKĄ interwencje w tej sprawie i przynajmniej o znaczne podcięcie gałęzi ( chodź dla mnie bezcelowe jest by drzewo rosło przy słupie oświetleniowym i w całości powinno być usunięte ) nie tylko od górnej części lecz na całości tak ażeby swobodnie odbicie światła padało na cały obszar który ma być oświetlony , dodaje zdjęcie jak to wygląda nocą przy ulicy, Żeromskiego na wprost budynku 63 .

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. Alert został przekazany do rozpoznania.
Zaplanowano tygodniowy kompleksowy objazd terenu całego miasta i oznaczenie miejsc problematycznych. Po tych działaniach będzie podjęta decyzja w sprawie przycięcia koron drzew.
W miesiącu grudniu ubiegłego roku zostały wykonane cięcia techniczne korony drzewa znajdującej się w bliskim sąsiedztwie latarni. W naszej ocenie wykonane prace są wystarczające, latarnia w chwili obecnej spełnia swoją funkcję.
Wydział Gospodarki Komunalnej 08/01/2021 o 08:07

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

0 osób poparło ten alert

Powrót