Powrót
other

Alert #82301

Inne : graffiti

Lwowska 30B, 40-389 Katowice, Polska

Status: Nie zostanie naprawiony

W nawiązaniu do alertu #76244, który przez kłamliwe informacje użytkownika NaprawiaMYKoszutkę został uznany za rozwiązany, informuję, że elewacja kamienicy nadal jest popisana. Proszę o ponowną interwencję u właściciela celem usunięcia pseudo graffiti z elewacji kamienicy i zabezpieczenia jej powłoką anty-graffiti, dzięki której w przypadku kolejnej dewastacji usunięcie farby będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Komunikat administratora
Szanowny Panie , graffiti zostało usunięte a informację o jego usunięciu są prawdziwe, co potwierdza załączone przeze mnie drugie zdjęcie. Graffiti zgłoszone w tym alercie jest inne, różne od poprzedniego, gdyż zostało namalowane ponownie.
Zwrócimy się do administracji z zapytaniem o ponowne usunięcie obecnego graffiti.
MStrzelec 03/08/2020 o 13:23

Spółdzielnia nie posiada zabezpieczonych środków finansowych w roku bieżącym na usuwanie graffiti. Ponadto, informujemy iż w najbliższym czasie trudno będzie wyasygnować środki finansowe, z uwagi na to iż planowane jest uciepłownienie budynków w rejonie ul. Lwowskiej oraz rewitalizacja terenów zewnętrznych co wiąże się z zabezpieczeniem znacznych środków finansowych.
MStrzelec 06/08/2020 o 10:50

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

0 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót