Informacje o alercie #81050
Alert #81050
Inne : inne
Gliwicka 79, 40-854 Katowice, Polska
Status: Nie zostanie naprawiony
Budynek do wyburzenia,od lat stoi,tynk odpada,grozi zawaleniem! Nie czekajmy az stanie sie tragedia,szczegolnie teraz w takie zmiany pogodowe(burze,wichury,podtopienia).
Komunikat administratora
Strona NaprawmyTo.pl służy do zgłaszania alertów celem naprawiania bieżących usterek, możliwych do sfinansowania z bieżących budżetów wydziałów, jednostek miejskich i spółek. Budynek, który zgłaszający wskazał nie zalicza się do budynków nadających się do wyburzenia, nie jednak zwrócimy się o do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o opinię w tej sprawie.
MStrzelec 30/06/2020 o 07:00
Brak i informacji zwrotnej PINB - nie zostanie naprawiony
Straż Miejska Katowice - Jacek Pytel
10/05/2024 o 10:04
Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:
-
Monika STRZELEC
E-mail kontaktowy: [email protected]
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
0 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.