Powrót
infrastructure

Alert #76961

Infrastruktura : drogi

Alert zweryfikowany

Ten alert został oznaczony przez opiekuna gminy jako zweryfikowany.

Mestwina 10, 78-200 Białogard, Polska

Status: Naprawiony!

Ul Mestwina. Pobocza są wyżej niż płyty. Woda nie ma gdzie spływać. Szczególnie pobocze od strony rowu który nie może spełnić swojej roli. Ulica nie ma chodnika i nie ma jak przejść. Ponadto droga z płyt na szerokość mieści jeden samochód i jest problem z wymijaniem się ponieważ na poboczu płyt są bardzo duże dziury. Na wysokości numeru 10 po wykonaniu przyłączy do nowo powstałych działek budowlanych płyty się zapadają i powstaje jezioro. Przy budowie prywatnej drogi do ww działek błoto wraz z zalegająca tam wodą zostało zepchnięte na ulicę i zalewa podjazd do numeru 10. Proszę o interwencje.

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. Kapitalny remont ulicy Mestwina (opracowanie projektu budowlanego, utwardzenie nawierzchni, wykonanie odwodnienia drogi) jest zadaniem inwestycyjnym i wymaga zabezpieczenia odpowiednich środków w budżecie miasta na realizację tego zadania.
W I lub II kwartale (w zależności od warunków atmosferycznych), ramach napraw bieżących, zostanie wykonana regulacja poboczy drogi aby umożliwić swobodny odpływ wód opadowych do rowu.
e_zaklika 18/02/2020 o 12:52

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez
Symbol zastępczy obrazu osoby

Alert dodany anonimowo

w dn. 17/02/2020 o 13:14

0 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót