Powrót
infrastructure

Alert #74345

Infrastruktura : uszkodzona jezdnia

NaprawmyTo

Grzesika 7, 40-756 Katowice, Polska

NaprawmyTo

Status: Naprawiony!

NaprawmyTo

W listopadzie 2019 prowadzono prace wymiany kanalizacji od strony ul. Heweliusza do numeru 19 na Grzesika. Cała obsługa wykopów, tj wywóz ziemi, przywóz piasku i tłucznia odbywał się wielkimi ciężarówkami od strony ul. Kruczej. Dziś, 02.12.2019 rozpoczęto asfaltowanie tylko połowy ulicy Grzesika, tam gdzie były wykopy, pozostawiając wyjeżdżoną drugą połowę ulicy Grzesika w stanie opłakanym. Kanały wystają, asfalt popękał, powstały zagłębienia, Najgorzej jest przed nasza posesją nr. 19. Prosimy o interwencję i naprawę całej ulicy póki jeszcze trwa naprawa i asfaltowanie od strony Heweliusza. Alina Blitek-Dąbrowska.

NaprawmyTo

Komunikat administratora
Sprawa została przekazana do Katowickiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjna sp. z o.o, która przesłała nam odpowiedź:
"obie istniejące, wystające nad poziom ulicy studnie przy wjeździe na posesje nr 19 zostaną wyregulowane pionowo. Po położeniu nowej warstwy ścieralnej asfaltu włazy obu studni zlicowane będą z powierzchnią nowego asfaltu"

Zakres odtworzenia nawierzchni jezdni w ul. Grzesika obejmuje odcinek od ul. Heweliusza do wysokości budynku nr 19. Wynika to z faktu, że w tej części ulicy Grzesika wykonywane były wykopy związane z budową nowej kanalizacji. Pozostałą część ulicy prosimy o zgłoszenie jako nowy alert.
MStrzelec 17/12/2019 o 12:01

NaprawmyTo

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

2 osób poparło ten alert

NaprawmyTo
NaprawmyTo

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót