Powrót
infrastructure

Alert #71220

Infrastruktura : kosze na śmieci

Gliwicka 125, Katowice, Polska

Status: Naprawiony!

Teren parkingu przy Biedronce oraz chodnik tuz obok, w rejonie Lombardu - NIE JEST TAM SPRZĄTANE lub zbyt rzadko. Wciąż są tam śmieci - papierki, niedopałki, butelki, puszki i większy gabaryt. Śmieci wokół parkingu, ogromna ilość śmieci na roku przy pojemniku na odzież, śmieci (głównie niedopałki) zalegają tez na chodniku przed Lombardem. To jest bardzo uczęszczane miejsce przez przechodniów, którzy muszą oglądać ten bałagan. Trochę wstyd. W dodatku nigdzie w pobliżu NIE MA KOSZA NA ŚMIECI - czy jest możliwość, żeby Miasto tam postawiło gdzieś przy głównym chodniku? Może na tym rogu gdzie stoi kontener na odzież? Tam najintensywniej mam wrażenie śmiecą ludzie. A co do kontenera - NIE MOŻNA BY GO POSTAWIĆ W INNYM MIEJSCU? Gdzieś bardziej na uboczu? Właściciel kontenera niezbyt często go opróżnia, wciąż więc zalegają tam ubrania, często na trawniku obok, gdy już się nie mieszczą w środku. Kiepsko to wygląda. Cały ten teren kiepsko wygląda właśnie przez te śmieci wszystkie i ciuchy. Załączone zdjęcia nie oddają tego, co tam się czasem dzieje, bywa tam po stokroć straszniej.

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie, sprawa zostanie przekazana do Jeronimo Martins Polska S.A., Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów, Wydziału Kształtowania Środowiska oraz na referat straży miejskiej.

W dniu 25.09.2019 r. MZUiM ustawił na ul. Gliwickiej w rejonie wjazdu do sklepu Biedronka uliczny kosz na śmieci.
MZUiM Katowice 26/09/2019 o 11:34


W odpowiedzi na alert dotyczący zaśmieconego terenu w okolicy sklepu Biedronka, otrzymaliśmy odpowiedź, że śmieci zostaną natychmiast usunięte. Teren dokładnie posprzątany.
MStrzelec 18/12/2019 o 12:01

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

1 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót