Powrót
other

Alert #65720

Inne : graffiti

Wiosny Ludów 59, 40-374 Katowice, Polska

Status: Nie zostanie naprawiony

do usunięcia graffiti z budynku

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie, jednak opisana sprawa nie zostanie naprawiona. W przypadku gdy graf-fiti nie znajduje się na budynku miejskim czy innym elemencie infrastruktury należącej do miasta, Straż Miejska każdorazowo zwraca się z prośbą o interwencję do ich właściciela. Odmowa usunięcia graffiti wiąże się najczęściej z brakiem środków finansowych na ten cel albo z tym, że sytuacja się powtarza, a w miejscu zamalowanego graffiti natychmiast pojawia się nowe. Tu wyczerpują się nasze możliwości działania.
Zgodnie ze stanowiskiem Państwowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Katowicach nadzór budowlany nie jest zobowiązany do wszczynania postępowania administracyjnego w przypadku stwierdzenia na obiekcie budowlanym graffiti.
Prosimy również o bezpośredni kontakt ze służbą dyżurną Policji (tel. 112) lub Straży Miejskiej (nr tel. 986) w momencie zauważenia niszczenia mienia w czasie rzeczywistym.

Alert zostanie zamknięty jako nie zostanie naprawiony ze względu na brak odpowiedzi ze strony administratora pomimo przekazania sprawy. Brak jest również informacji ze strony zgłaszającego o możliwym usunięciu graffiti- co pozwoliłoby oznaczyć alert jako naprawiony.
MStrzelec 20/05/2020 o 10:29

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

0 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót