Powrót
nature

Alert #64774

Przyroda : zniszczona zieleń

Sokolska 23, 40-086 Katowice, Polska, Za Supersamem potrzebne słupki ograniczające wjazd

Status: Naprawiony!

Wycofali się państwo z postawienia słupków ograniczających wjazd samochodów na teren trawników za Supersamem podając argument, że odtąd stoją znaki i nie będzie już problemu. Problem nadal jest. Zasądzoną częściowo trawa jest już rozjechana przez kierowców, na trawie przed szkołą cały czas swoją samochody, wzdłuż chodnika powstały koleiny. Dlaczego państwo nie mogą postawić tych słupków i wszystko musi być pozorowane? Niech sobie tą trawa rośnie, niech tam nie będzie samochodów poza parkingiem, czy mogą państwo się tam przejść żeby zobaczyć o czym mówię? W załączeniu zdjęcia zniszczonych trawników.

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. Zostały zlecone doraźne kontrole pod katem niszczenia zieleni.Jednocześnie informuję, iż przedmiotowy problem w dalszym ciągu leży w zainteresowaniu Straży Miejskiej w Katowicach.
W razie ujawnienia -stwierdzenia wykroczenia w czasie rzeczywistym prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z służbą dyżurną Policji tel. 112 lub Straży Miejskiej nr tel. 986. Pozwoli to na bezzwłoczne podjęcie działań zmierzających do wyeliminowania konkretnego wykroczenia.
Sprawa została również przekazana na policję- KP VI.
MStrzelec 09/09/2019 o 13:35

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

0 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót