Powrót
security

Alert #60695

Bezpieczeństwo : znaki drogowe

Szarych Szeregów 44, 43-100 Katowice, Polska

Status: Naprawiony!

Notoryczne łamanie przepisów ruchu drogowego. Samochody parkują przed skrzyżowaniem po obu stronach drogi, zbyt blisko pasów. Parkowanie odbywa się także na drodze dla rowerów - całkowicie ją blokując. Znacząco utrudnia to ruch w tym miejscu. Parkujący na ogół są klientami piekarni - a duży parking jest niedaleko - obok stacji dla rowerów. Sugeruję rozwiązanie infrastrukturalne - barierki na chodniku uniemożliwiające parkowanie oraz częstsze patrole SM/Policji w tym miejscu - 1 dzień i budżet się poprawi. Na google maps wiele przykładów łamania przepisów, dorzucam screena jednego z nich.

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. Teren pod stałym nadzorem dzielnicowego Straży Miejskiej. Nieprawidłowe parkowanie występuje głównie w godzinach rannych. Na miejscu ciąg rowerowo pieszy.
Jednocześnie informuję, iż przedmiotowy problem w dalszym ciągu leży w zainteresowaniu Straży Miejskiej w Katowicach.
W razie ujawnienia -stwierdzenia wykroczenia w czasie rzeczywistym prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z służbą dyżurną Policji tel. 112 lub Straży Miejskiej nr tel. 986. Pozwoli to na bezzwłoczne podjęcie działań zmierzających do wyeliminowania konkretnego wykroczenia.
MStrzelec 17/04/2019 o 14:02

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

0 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót