Powrót
infrastructure

Alert #60033

Infrastruktura : dziura w drodze

NaprawmyTo

Łączna 1, 05-270 Marki, Polska

NaprawmyTo

Status: Naprawiony!

NaprawmyTo

Łącznik pomiędzy ulicami Łączna/Klonowa w opłakanym stanie..., głębokie dziury i ubytki w nawierzchni. Bardzo duże utrudnienie dla pieszych chcących dotrzeć do al. Piłsudskiego (np. dzieci udających się do szkoły i matek z wózkami) oraz zmotoryzowanych (zagrożenie urwania zawieszenia). Utwardzenie 100-metrowego odcinka ulicy zaplanowane w budżecie miasta na 2016 i 2017 - do tej pory nie zrealizowane.

NaprawmyTo

Komunikat administratora
Dziękujemy bardzo za sygnał. Oczywiście mamy zdiagnozowany problem w zakresie całego Miasta. Stąd też wystosowano ogólny komunikat zamieszczony pod linkiem:
http://www.marki.pl/aktualnosc-7100-kiedy_mozemy_rownac_drogi_gruntowe

A artykule przedstawiona jest pełna problematyka związana z przystąpieniem do prac.

Dopełnimy wszelkich starań, aby w możliwie najkrótszym terminie poprawić przejezdność ulicy, jednakże docelowy proces naprawy (konserwacji) nastąpi przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

W zakresie przebudowy na ulicy między Łączną a Klonową informuję, że gmina otrzymała w ubiegłym roku kompletną dokumentację projektową. W lutym 2019 roku planowane jest ogłoszenie przetargu, na podstawie którego zostanie wyłoniony wykonawca robót. Podczas wykonywania oceny ofert zostanie wyłoniona najkorzystniejsza oferta spełniająca wymagania gminy. Planowany termin zakończenia inwestycji ustalono na dzień 30 września 2019 roku.
Lukasz_WID 14/02/2019 o 09:01

NaprawmyTo

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez

0 osób poparło ten alert

NaprawmyTo
NaprawmyTo

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót