Powrót
other

Alert #58997

Inne : inne

NaprawmyTo

Nałkowskiej 11, 40-425 Katowice, Polska

NaprawmyTo

Status: Naprawiony!

NaprawmyTo

Szanowny Panie Prezydencie,Szanowny Panie Naczelniku Wydziału Edukacji i Sportu, Zwracamy się do Państwa z zapytaniem dotyczącym dalszych losów Lodowiska Jantor II. Jako rodzice dzieci, uczęszczających na zajęcia hokejowe, jesteśmy zmuszeni w ostatnich miesiącach, organizować im dodatkowe, odpłatne lekcje na innych obiektach w innych miejscowościach, a jest to podyktowane bardzo małą ilością udostępnionych nam godzin. Wykupujemy abonamenty miesięczne lub też kwartalne, ponieważ wiąże się to z mniejszymi opłatami. Nie posiadając wiedzy, co do daty zakończenia remontu i uruchomienia drugiego lodowiska, nie jesteśmy w stanie zaplanować dalszych wydatków dotyczących odpłatnych zajęć. Jak wspomnieliśmy, są to dość duże koszty, szczególnie za okres miesięczny oraz kwartalny, nie mówiąc o wydatkach związanych z opłatami za paliwo. Ograniczenia godzinowe zostały spowodowane między innymi zamknięciem lodowiska w Spodku i przeniesieniem zawodników klubu GKS, SPIN na Jantor I, oraz remontem lodowiska Jantor II. Zgłoszenie nasze jest również apelem i ogromną prośbą do Szanownego Pana Prezydenta Katowic i Szanownego Pana Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu w Katowicach o przyspieszenie działań prowadzących do zakończenia remontu lodowiska Jantor II ( przynajmniej w pierwszej kolejności tafli lodu- pozwoliłoby to na możliwość prowadzenia treningów, a w drugiej kolejności zewnętrznych elementów). Bardzo prosimy o przychylenie się do naszej prośby i przyspieszenie remontu wspomnianego lodowiska, oraz podania terminu, w którym dzieci będą mogły z niego korzystać. Z wyrazami szacunku Rodzice dzieci, małoletnich hokeistów.

NaprawmyTo

Komunikat administratora
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach informuje, iż remont płyty lodowiska w ramach całej inwestycji jest sprawą priorytetową .Termin zakończenia wszystkich prac zaplanowano na sierpień 2019r.
Aby zapewnić klubom jak największą liczbę godzin treningowych oraz umożliwić udział w rozgrywkach ligowych MOSiR Katowice zawiesił organizację ślizgawek ogólnodostępnych. Należy również zwrócić uwagę, iż na lodowisku Jantor II trenowały dzieci i młodzież zrzeszona nie tylko w UKŁ SPIN, ale także w Kojotkach Naprzód Janów oraz MUKS Naprzód Janów,
Treningi dzieci oraz młodzieży KH GKS Katowice S.A ujęte były w harmonogramie do 6 stycznia. W tej chwili na lodowisku Jantor trenuje tylko drużyna seniorska w godzinach nie kolidujących z zajęciami pozostałych klubów.
MStrzelec 09/01/2019 o 08:45

NaprawmyTo

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez

2 osób poparło ten alert

NaprawmyTo
NaprawmyTo

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót