Informacje o alercie #131149
Alert #131149
Infrastruktura : kosze na śmieci
Akacjowa 1 -5, 40-100Katowice, Polska
Status: Naprawiony!
Syf nieogarnięte przez spółdzielnię mieszkaniową górnik zgłaszane wielokrotnie służby miejskie mają w nosie zgłoszenia śmietniki chodnik Akacjowa 1 do 5 2 do 8 w nosie mają to również panowie z jednostki pomocnicze i z dzielnicy dąb totalny syf myślę że pan zajmujący się zgłoszeniami dotrze do panów z jednostki pomocniczej jak również do straży miejskiej żeby zajęła się problemem basta. !!!!!
Komunikat administratora
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik przekazał na piśmie, że nie będzie rozpatrywał zgłoszeń dokonywanych za pośrednictwem NaprawmyTo.pl. Jedyna dopuszczalna przez nich forma zgłoszeń to system komunikacji przyjęty w spółdzielni, który - zdaniem SM Górnik - jest znany mieszkańcom. Nie mamy wiedzy na temat tego, czy problemy zgłaszane dotąd za pośrednictwem portalu są rozwiązywane, czy nie.
Pomimo zaistniałej sytuacji administratorzy naprawmyto.pl/Katowice nadal będą przekazywać spółdzielni alerty dotyczące usterek w jej zasobach. Nie możemy jednak udzielić żadnych informacji zwrotnych, a wszelkie zapytania, dodatkowe informacje i monity dotyczące nierozwiązanych problemów, prosimy kierować bezpośrednio do SM Górnik.
Sprawę przekazano również do Rady Dzielnicy Katowice Dąb
Straż Miejska Katowice - Jacek Pytel
27/08/2024 o 09:31
Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:
-
Straż Miejska Katowice - Jacek Pytel
E-mail kontaktowy: [email protected]
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
0 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.