Informacje o alercie #128952
Alert #128952
Infrastruktura : uszkodzona jezdnia
al. Wojciecha Korfantego 74, 40-156 Katowice, Polska
Status: Nie zostanie naprawiony
Droga dojazdowa do posesji znajdujących się z tyłu Korfantego 72 oraz wyżej jest w stanie agonalnym. Ubita ziemia z ogromną ilością dziur, gdzieniegdzie wysypany gruz w celu zniwelowania nierówności .Każda ulewa powoduje potok wody wzdłuż drogi. Centrum miasta a stan drogi z XIX wieku. Brak kanalizacji deszczowej.
Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. W powyższej sprawie KZGM zajął już stanowisko m.in. w alercie #115191 i #104967 oraz była prowadzona korespondencja w tej sprawie z Urzędem Miasta, że jest to zadanie inwestycyjne polegające na budowie drogi i kanalizacji w tym rejonie. W związku z tym przekazano alert do rozpatrzenia przez Wydział Budynków i Dróg.
Uporządkowanie terenu jest zadaniem o charakterze inwestycyjnym, wymagającym zabezpieczenia znacznych środków finansowych. Portal Naprawmyto.pl służy zgłaszaniu drobnych usterek, które mogą być rozwiązywane w ramach posiadanych sił i środków jednostek organizacyjnych Miasta.
Niestety, nie ma możliwości podjęcia interwencji w formule Naprawmyto.pl.
Wydział Budynków i Dróg
20/06/2024 o 11:56
Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie
- Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
- Wydział Budynków i Dróg
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
2 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.