Informacje o alercie #112171
Alert #112171
Infrastruktura : zniszczony przystanek
Osiedle Paderewskiego Pomnik, 40-018 Katowice, Polska
Status: W trakcie naprawy
Prosiłbym o wyczyszczenie słupa z rozkładem jazdy oraz tylnej ściany wiaty przystanku autobusowego Osiedle Paderewskiego Pomnik z bazgrołów.
Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. Przekazano doi Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów oraz Zarządu Transportu Metropolitalnego.
W dniu 07.02.2023 r. Zarząd Transportu Metropolitalnego powiadomił, ze tabliczka z rozkładem jazdy zostanie pomalowana w bardziej sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Mirosław Kolasa 07/02/2023 o 14:11
Informacja z Działu Gospodarki Komunalnej tut. Zarządu ( nr tel. 32 256-99-01 wew. 141 ) "Wiatę Wyczyszczono"
MZUiM_Katowice
13/02/2023 o 07:12
Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie
- Miejski Zarząd Ulic i Mostów
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
0 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.