Powrót
nature

Alert #110194

Przyroda : dzikie wysypisko

Juliana Zubrzyckiego 18, 41-605 Świętochłowice, Polska

Status: Otwarty

Segregacja śmieci przy ulicy Zybrzyckiego 12 do 18 jest fatalna. Niestety jest kilkoro lokatorów,którzy pod osłona nocy wyrzucają różne rzeczy do kosza nie segregując ich w żaden sposób.To jest istny dramat. Toalety i rzeczy poremontowe jak gruz są notorycznie odkładane przy śmietnikach.w workach. Zagroda śmietnikowa jest otwarta bo jest problem żeby ją zamknąć... Ludzie co grzebią po śmietnikach rozrzucają śmieci jak się da i gdzie się da. Zagroda stała się również toaletą miejską. Mpgl nie robi z tym totalnie nic. Zgłaszanie też nic nie daje. Jedynie co robią to straszą ze ludzie będą płacić więcej....

Komunikat administratora
W związku ze zgłoszeniem nieporządku w zagrodzie śmietnikowej przy ul. Zubrzyckiego 18 informuję, że zarządca został wezwany do uprzątnięcia zalegających odpadów.

Brak segregacji zostanie sprawdzony przy odbiorze odpadów.

Jeśli Państwa przypuszczenia co do braku segregacji odpadów komunalnych się potwierdzą MPGL zostanie o tym poinformowany.

Notoryczny brak segregacji odpadów komunalnych spowoduje pociągnięcie do odpowiedzialności mieszkańców korzystających z ww. zagrody (zostanie podniesiona stawka za zagospodarowanie odpadami z 32,50 za osobę do 65 zł za osobę).
Joanna Goclik 14/11/2022 o 08:18

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez

0 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót