Powrót
infrastructure

Alert #109637

Infrastruktura : drogi

Alert zweryfikowany

Ten alert został oznaczony przez opiekuna gminy jako zweryfikowany.

Kołobrzeska 28/1, 78-200 Białogard, Polska

Status: Naprawiony!

Jako mieszkaniec Kołobrzeskiej 28 zwracam się z prośbą, aby lampa przy blaszanym garażu mieszczącym się przy bloku Kołobrzeska 28 świeciła się. Rozumiemy oszczędności, jednak nie świeca dwie lampy pod rząd - skrzyżowanie Obryckiego i Energetyków (przy starej drukarni) i dodatkowo nie świeci lampa przy głównej ulicy Kołobrzeska. Jeszcze wczoraj nie świeciła się lampa przy podwórku bloku a ta koło garażu była zapalona-dziś już odwrotnie. Teraz cały tył bloku Kołobrzeska 28 jest nie oświetlony (z wyjątkiem tej pierwszej przy wjeździe), ponieważ wszystkie 3 lampy w okolicy są wyłączone a za to świeca dwie pod rząd przy wjeździe w ulice Obryckiego - ta na głównej ulicy i pierwsza przy bloku. Jeśli ma świecić co druga lampa to prosimy po prostu o uruchomienie tej lampy przy garażu. Obecnie strach jest pójść do auta zaparkowanego od tyłu bloku, czy też wyjść z psem. Jak najbardziej rozumiemy oszczędności, jednak mamy wyłączone 3 lampy w okolicy co powoduje niebezpieczeństwo dlatego prosimy o uruchomienie tej przy garażu blaszanym.

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. Informuję, że w związku z narzuconym odgórnie obowiązkiem wprowadzenia oszczędności na energii elektrycznej, obecnie na terenie miasta trwają prace przepięciowe oświetlenia drogowego, po których będzie świeciła co druga lampa w całym mieście.
Po zakończeniu prac wszystkie uwagi mieszkańców zgłaszane do Urzędu zostaną poddane analizie a w przypadku ich zasadności lampy zostaną przełączone.

Lampa przy garażu została uruchomiona.
e_zaklika 02/11/2022 o 08:31

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez
Symbol zastępczy obrazu osoby

Alert dodany anonimowo

w dn. 24/10/2022 o 20:18

0 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót