Powrót
infrastructure

Alert #109630

Infrastruktura : dziura w drodze

Alert zweryfikowany

Ten alert został oznaczony przez opiekuna gminy jako zweryfikowany.

Ogrodowa 1, 78-200 Białogard, Polska

Status: Naprawiony!

Na ulicy Ogrodowej, na wysokości lokalu Active Sport w jezdni asfaltowej występują liczne ubytki. Po obydwu stronach jezdni. Jezdnia jest już tak zniszczona, że nie ma możliwości ominięcia licznych dziur w jej nawierzchni. Tak naprawdę to nawierzchnia ta kwalifikuje się do całkowitej wymiany na nową. Łatanie powstałych dziur załatwia problem tylko na krótki okres czasu.

Komunikat administratora
Dziękujemy za zgłoszenie. Remont ulicy Ogrodowej, z uwagi na duży zakres prac, jest zadaniem inwestycyjnym. Portal NaprawmyTo.pl służy wyłącznie do zgłaszania alertów – usterek w mieście – typu nie świecąca lampa czy dziura w drodze. Remonty całych chodników, budowa nowego oświetlenia, nowy parking, czy nowa nawierzchnia na drogach oraz wiele innych inwestycji ważnych dla mieszkańców, wymaga zabezpieczenia środków w budżecie, a także odpowiednio wydłużonego czasu na ich realizację.
Z uwagi na to, że zbliża się okres zimowy, ubytki w drodze zostaną uzupełnione doraźnie masą asfaltową przez Zarząd Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.
e_zaklika 25/10/2022 o 08:32

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez
Symbol zastępczy obrazu osoby

Alert dodany anonimowo

w dn. 24/10/2022 o 15:48

1 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót