Informacje o alercie #109072
Alert #109072
Inne : inne
Gallusa 5, 40-594 Katowice, Polska
Status: Nie zostanie naprawiony
Proszę o likwidację dzikiego parkingu który powstał jakiś czas temu przy bloku. Samochody niszczą zieleń, utrudniają (a czasem uniemożliwiają) poruszanie się przy bloku. Miejsce, o którym mowa to obszar między blokiem, a ulicą Ligocką. edycja: dodano zdjęcia
Komunikat administratora
Zgłoszony problem był już przedmiotem rozpoznania. Alert nr 108145, dotyczący parkingu przy ul. Gallusa 5 został rozpoznany przez Administrację Osiedla „Centrum” Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” w Katowicach.
Administracja Osiedla „Centrum” poinformowała, że teren został udostępniony mieszkańcom jako parking tymczasowy w związku z wyłączeniem z użytkowania terenu przy budynku, w tym zlokalizowanych tam miejsc postojowych. Zabezpieczenie terenu wokół budynku, przez ustawienie ogrodzenia spowodowane jest możliwością wystąpienia zagrożenia dla życia i zdrowia przez odpadnięcie elementów balkonów. Obecnie w budynku rozpoczęto prace związane z naprawą balkonów i usunięciem zagrożenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji, pytań lub wątpliwości prosimy osoby zainteresowane o kontakt z Administracją Osiedla „Centrum” , dzwoniąc pod numer tel. 32 251 68 49 lub 32 251 94 15 w powołaniu na niniejszą wiadomość.
W dniu 28.12.2022 r. administracja SM "Górnik" przekazała, że "w odpowiedzi na alert nr 109072 Administracja "Centrum" Spółdzielni Mieszkaniowej "Górnik" podtrzymuje stanowisko zawarte w odpowiedzi na alert nr 108145".
Straż Miejska Katowice - Mirosław Kolasa
03/01/2023 o 16:14
Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
2 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.