Informacje o alercie #105255
Alert #105255
Inne : inne
Sławka 26a, 40-833 Katowice, Polska
Status: Nie zostanie naprawiony
Samochody zaparkowane przy samym skrzyżowaniu. Bardzo mocno ograniczona widoczność przy włączenia się do ruchu. Czy jest możliwość wyznaczenia obszaru wyłączonego z ruchu. Tak aby samochody nie były pozostawiane przy samym skrzyżowaniu?
Komunikat administratora
Przekazano do Wydziału Transportu Urzędu Miasta Katowice - wniosek o zmianę organizacji ruchu.
MZUiM_Katowice 13/06/2022 o 07:01
Z uwagi na konieczność zachowania normatywnej szerokości jezdni (zgodnej z obowiązującymi przepisami), nie jest możliwe wprowadzenie wnioskowanych zmian. Jednocześnie informujemy, że opisana sytuacja stanowi nie stosowanie się kierujących pojazdami do obowiązujących przepisów w zakresie zatrzymywania się i postoju (min. 10 m od skrzyżowania). Ponadto, na rozpatrywanym skrzyżowaniu zlokalizowane jest lustro drogowego ułatwiające zmianę kierunku ruchu.
Wydział Transportu
14/06/2022 o 13:02
Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie
- Wydział Transportu
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
1 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.