Informacje o alercie #104001
Alert #104001
Inne : inne
Mikołowska 131, 40-592 Katowice, Polska
Status: Nie zostanie naprawiony
Balustrady na schodach do szkoły w marnym stanie. Rdza się kruszy i jak wieje wiatr to leci do oczy przechodniom - bo schody są tak wysokie, że akurat są "na linii oczu" - stąd alert.
Komunikat administratora
W bieżącym roku szkolnym przeprowadzono przegląd BHP. Nie stwierdzono uchybień konstrukcyjnych dotyczących balustrad.
Jedyny dyskomfort podczas poruszania się po chodniku, w czasie wietrznej pogody, to pyłki drzew i roślin, które gromadzą się wszędzie. Pyłki czyli małe cząstki są uwalniane do atmosfery i roznoszone przez wiatr. Nie mamy na to wpływu. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach
Straż Miejska Katowice - Jacek Pytel
13/05/2022 o 14:25
Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:
-
Straż Miejska Katowice - Jacek Pytel
E-mail kontaktowy: [email protected]
NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.
2 osób poparło ten alert
Komentarze
Aby dodawać komentarze należy się zalogować.