Ułatwiamy komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządem
Pomagamy im wspólnie naprawiać otoczenie!

widzisz problem - zgłoś go - śledź postępy - ciesz się wynikiem

Nie znalazłeś swojego miasta?

Tyle problemów rozwiązaliśmy
29186

Pobierz aplikacje!

Jak to działa?

1
Widzisz problem?

To może być dziura w chodniku, brak rozkładu na przystanku lub coś innego. Jakie kategorie usterek można zgłaszać w danym miejscu, ustala każda gmina z osobna.

2
Zgłoś go!

Dzięki prostemu interfejsowi możesz w kilku krokach przesłać zgłoszenie, które trafi bezpośrednio do odpowiedniej komórki w urzędzie gminy. Bez zbędnej biurokracji!

3
Śledź postępy

Po zgłoszeniu alertu dostajesz na bieżąco informacje o postępach w sprawie – która komórka w urzędzie się nią zajmuje i jak zmienia się status zgłoszenia.

4
Ciesz się wynikiem

Dzięki naszej stronie naprawianie najbliższej przestrzeni staje się naprawdę proste. Poczuj wdzięczność sąsiadów po usunięciu irytującej was usterki.

1
Otrzymujesz zgłoszenie

Zamiast skomplikowanej procedury mieszkaniec może wysłać Ci krótką informację o istniejącym problemie z dokładną lokalizacją, opisem usterki i dokumentacją fotograficzną

2
Kierujesz je do realizacji

Masz dostęp do wygodnego narzędzia ułatwiającego obieg informacji wewnątrz urzędu. Kilkoma kliknięciami możesz zarządzać przepływem informacji między różnymi wydziałami i biurami.

3
Monitorujesz postępy w sprawie

Urząd działa sprawniej, a Ty możesz skuteczniej nadzorować pracę podległych jednostek – obserwujesz ich postępy w naprawianiu alertów i sposób komunikacji z mieszkańcami

4
Informujesz mieszkańców

Na koniec możesz pochwalić się efektami naprawy – to nie tylko miła chwila, ale przede wszystkim okazja do budowy dobrych relacji z mieszkańcami i pokazania pozytywnych skutków działań urzędu.

Ostatnio naprawione

Nie ma tu twojego miasta? Sprawdź jak to zmienić!

Do wprowadzenia NaprawmyTo.pl niezbędna jest wola władz gminy. Prowadzeniem strony może zajmować się urząd gminy lub lokalna organizacja pozarządowa, ale zawsze niezbędna jest oficjalna deklaracja władz lokalnych, że będą zajmować się zgłaszanymi za jej pomocą sprawami.

Z tego powodu najlepiej, jeśli informacja o naszej stronie trafi do osób decyzyjnych w Twojej gminie – radnych, wójta, burmistrza lub któregoś z ich zastępców.

Napisz do nas (link), a my obiecujemy, że po zebraniu 3 wiadomości z Twojej gminy wystosujemy oficjalne pismo do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta i spróbujemy zachęcić go do korzystania ze strony.

Jeśli sam wiesz, że możesz zachęcić do projektu radnego lub urzędnika, kliknij w następną zakładkę i pobierz naszą ofertę.

NaprawmyTo.pl to innowacyjne narzędzie ułatwiające kontakt samorządu z mieszkańcami. Ofertę kierujemy do gmin, którym w przystępnej cenie oferujemy:

  • Uruchomienie odrębnej podstrony gminy z unikalną subdomeną
  • Przyznanie dostępu do panelu administracyjnego wraz z kompletem funkcjonalności ułatwiających kontakt między różnymi komórkami urzędu gminy
  • Obsługę informatyczną strony, wraz z hostingiem i naprawą zgłaszanych usterek
  • Bliską współpracę z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” (link)

Istnieje również możliwość zainstalowania strony na serwerze własnym gminy w wersji darmowej, a także wykupienie dostępu do strony ukrytej.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty (link).