Powrót
security

Alert #48319

Bezpieczeństwo : spożywanie alkoholu Infrastruktura : kosze na śmieci Przyroda : kosze na psie odchody

NaprawmyTo

Dąbrowskiego 8, 40-032 Katowice, Polska

NaprawmyTo

Status: Naprawiony!

NaprawmyTo

Wzdłuż całej dąbrowskiego pełno petów, roztrzaskanych butelek, psich kup, pijąca w bramach wieczorami młodzież

NaprawmyTo

Komunikat administratora
Dziękujemy za informację.Alert wykorzystywany jest podczas codziennych obowiązków straży miejskiej. Ulica Dąbrowskiego objęta jest również nadzorem dzielnicowego z Komisariatu I Policji w Katowicach. W dni weekendowe ulica patrolowana jest przez także przez funkcjonariuszy pełniących służbę ponadnormatywną. Nie jest jednak możliwe za pomocą portalu "NaprawmyTo" wyeliminowanie wykroczeń na terenie miasta związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscach zabronionych. W razie ujawnienia -stwierdzenia wykroczenia prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z służbą dyżurną Policji tel 112 lub Straży Miejskiej pod bezpłatnym nr tel 986. Pozwoli to na bezzwłoczne podjęcie działań zmierzających do wyeliminowania konkretnego wykroczenia
Kwestia zanieczyszczonego chodnika poruszona ww. alercie, została skierowana, zgodnie z kompetencją, do zarządców Wspólnot Mieszkaniowych oraz terenowej administracji KZGM w Katowicach odpowiedzialnych za wskazany teren.
W dniu 14.05.2018 r. chodnik przy ul. Dąbrowskiego został umyty przez MPGK Sp. z o.o. za pomocą myjek wysokociśnieniowych, a w dniu 16.05.2018 doczyszczony za pomocą zamiatarki chodnikowej.
Jacek Pytel 29/05/2018 o 09:05

NaprawmyTo

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie:

Alert dodany przez
Anonim.

Alert dodany anonimowo

w dn. 18/04/2018 o 11:58

3 osób poparło ten alert

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót