Powrót
security

Alert #47349

Bezpieczeństwo : przewrócone drzewa

NaprawmyTo

Przemysłowa, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska

NaprawmyTo

Status: Naprawiony!

NaprawmyTo

Na Korczaka na plantach oraz trawach znajduje się sporo liści oraz gałązek przydałoby się to wszystko pozgrabiać aby na wiosnę był przygotowany teren. Liście znajdują się również między roślinami. Dodatkowo w połowie plantów gdzie jest najczęściej spożywany alkohol koło przy ławkach jest mnóstwo śmieci które również należałoby w miarę możliwości szybko posprzątać.Sprawa dotyczy zarówno 1 jak i 2 części plantów i traw z naciskiem na 1

NaprawmyTo

Komunikat administratora
Alert przyjęty do rozpoznania. Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje, iż wzorem lat ubiegłych, również w tym roku generalne, kompleksowe wiosenne prace porządkowe w tym między innymi grabienie liści na terenach utrzymywanych przez Gminę Dąbrowa Górnicza prowadzone będą w stosownym czasie. Fakt, iż w ostatni weekend pogoda de facto dawała pierwsze tchnienie wiosny, to jednak dwa dni wiosny nie czyni. Analiza prognozy pogody bowiem wykazała, iż niebawem (za 3-4 dni) do naszego miasta ma ponownie zawitać zima. Wizje lokalne prowadzone w sposób systematyczny wykazały, że obecnie grunt jest zmarznięty, a co za tym idzie nie jest możliwe bardzo dokładne wygrabienie trawników.
Reasumując nadmieniam, że wszystkie prace na terenach miasta są wykonywane w oparciu
o uchwalony budżet miejski, a publiczne środki finansowe muszą być wydawane w sposób gospodarny i uzasadniony.
Jednocześnie niniejszy Wydział informuje, iż w dniu 12 marca br. śmieci znajdujące się przy ławkach zostały posprzątane.
Grzegorz Wójcik - Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej 13/03/2018 o 15:11

NaprawmyTo

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

Alert dodany przez
Anonim.

Alert dodany anonimowo

w dn. 10/03/2018 o 17:15

0 osób poparło ten alert

NaprawmyTo NaprawmyTo
NaprawmyTo NaprawmyTo

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.

Powrót