Komunikat do alertu

Dziękujemy za informację.Alert wykorzystywany jest podczas codziennych obowiązków straży miejskiej. Ulica Dąbrowskiego objęta jest również nadzorem dzielnicowego z Komisariatu I Policji w Katowicach. W dni weekendowe ulica patrolowana jest przez także przez funkcjonariuszy pełniących służbę ponadnormatywną. Nie jest jednak możliwe za pomocą portalu "NaprawmyTo" wyeliminowanie wykroczeń na terenie miasta związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscach zabronionych. W razie ujawnienia -stwierdzenia wykroczenia prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z służbą dyżurną Policji tel 112 lub Straży Miejskiej pod bezpłatnym nr tel 986. Pozwoli to na bezzwłoczne podjęcie działań zmierzających do wyeliminowania konkretnego wykroczenia
Kwestia zanieczyszczonego chodnika poruszona ww. alercie, została skierowana, zgodnie z kompetencją, do zarządców Wspólnot Mieszkaniowych oraz terenowej administracji KZGM w Katowicach odpowiedzialnych za wskazany teren.
W dniu 14.05.2018 r. chodnik przy ul. Dąbrowskiego został umyty przez MPGK Sp. z o.o. za pomocą myjek wysokociśnieniowych, a w dniu 16.05.2018 doczyszczony za pomocą zamiatarki chodnikowej.
Jacek Pytel 29/05/2018 o 09:05

Alert #48319, Dąbrowskiego 8, 40-032 Katowice, Polska

Wzdłuż całej dąbrowskiego pełno petów, roztrzaskanych butelek, psich kup, pijąca w bramach wieczorami młodzież

spożywanie alkoholu
kosze na śmieci
kosze na psie odchody
Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie: Jacek Pytel
E-mail kontaktowy: jacek.pytel@katowice.eu

NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

3 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 18/04/2018 o 11:58
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.