Komunikat do alertu

Wydział Komunikacji i Drogownictwa informuje, że Gmina podejmie działania celem wykonania prac polegających na przebrukowaniu płyt chodnikowych. Płyty zostały przebrukowane.
Agnieszka Klamka - Wydział Komunikacji i Drogownictwa 14/11/2017 o 14:45

Alert #44958, Adama Mickiewicza 10, Dąbrowa Górnicza, Polska

Zgłaszałam następujący problem : Na ulicy Mickiewicza koło bloku numer 10 koło drzewa znajduje się boczny chodnik który jest w fatalnym stanie gdyż korzenie drzewa go uszkodziły a na dodatek teraz brakuje tam jeszcze płytek czy nie byłoby możliwośći zrobienia w tym rejonie nowego chodnika jeśli nie to proszę przynajmniej o naprawienie tego aby była możliwość poruszania się im dla ludzi dzieci oraz niepełnosprawnych. Państwa odpowiedź : W rozpoznaniu. Wydział Komunikacji i Drogownictwa informuje, że przed podjęciem prac polegających na wykonaniu remontu chodnika niezbędna jest wycinka drzewa. Tutejszy Wydział przekazuje zgłoszenie do Wydziału Gospodarki Komunalnej i
Mieszkaniowej celem rozpoznania.
WKM przejmuje alert w zakresie ewentualnej wycinki drzewa.
Drzew, którego korzenie unoszą chodnik jest w dobrym stanie zdrowotnym oraz stanowi ważny element krajobrazu tego osiedla - przez co, na chwilę obecną, brak jest podstaw do wystąpienia z wnioskiem do Marszałka Województwa Śląskiego o wydanie zgody na jego usunięcie.
W przypadku remontu chodnika istnieje możliwość zmiany przebiegu chodnika i ominięcia niniejszego drzewa na co pozwalają warunki terenowe. W związku z powyższym, alert ponownie przesłano do Wydziału Komunikacji i Drogownictwa celem rozpatrzenia wg właściwości. Według najnowszych postanowień opisywane drzewo ma być wycięte do końca grudnia bierzącaego roku w związku z tym pojawia się moje pytanie czy jest możliwość zrobienia nowego chodnika w tym miejscu co jest i czy byłaby możliwość zrobienia nowych chodników wokoło całego placu zabaw

uszkodzony chodnik

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 13/10/2017 o 09:08
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.