Komunikat do alertu

Dziękujemy za zgłoszenie. Alert został przyjęty do rozpoznania. Uprzejmie informujemy, altana śmietnikowa została wybudowana zgodnie z projektem budowlanym. W miejscu utwardzonym przed altaną zostaną postawione pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów. Zdemontowane płyty i krawężniki zostały uprzątnięte.
Wydział Gospodarki Komunalnej 12/10/2017 o 13:43

Alert #44871, Kolejowa 8, Krosno, Polska

Na ulicy Kolejowej niedawno została postawiona klatka na kubły do gromadzenia odpadów niesegregowanych, sama inicjatywa zrobienia klatki była dobrym pomysłem niestety sposób w jaki zagospodarowano miejsce na klatkę jest delikatnie mówiąc zły. Na osiedlu Kolejowa notorycznie brakuje wolnych miejsc parkingowych a postawiona klatka zabrała kolejne miejsca zajmując przy tym ogromne ilości przestrzeni parkingowej której nie potrzebowała. Budowa klatki na kubły do gromadzenia odpadów była kompletnie nie przemyślana lub nie była odpowiednio nadzorowana przez co w czasie budowy doszło do błędów ze strony wykonawcy.

Na jednym ze zdjęć kolorem czerwonym zaznaczyłem stracone bezsensownie miejsce parkingowe na które przy przesunięciu klatki o kilkadziesiąt cm można by było odzyskać. Dorobiony fragment krawężnika także był zupełnie niepotrzebny, wystarczyło wybudować klatkę o kilkadziesiąt cm węższą lub przesunąć ją o kilkadziesiąt cm kosztem zaznaczonego na zielono miejsca.

Kolejna sprawa to fakt że kierowcy już zaczynają parkować na zaznaczonym na zielono placu, nie dziwię się skoro niepotrzebnie pochłoną tak dużą ilość miejsca.

Każdy mieszkaniec bloku nr. 8 posiadający samochód z którym rozmawiałem uważa że organizacja miejsca na klatkę była kompletnie bezmyślna więc bez wątpienia była wynikiem błędu ponieważ nie można tak bezmyślnie zmarnować miejsca parkingowego. Chciał bym więc wiedzieć wynikiem czyjego błędu jest zmarnowanie tego miejsca parkingowego Urzędu Miasta, TBS'u czy wykonawcy?

Kolejna sprawa kiedy zostaną wywiezione resztki kostki brukowej?

Pozdrawiam!
Mieszkaniec bloku nr.8

gruz
inne
kosze na śmieci

Alert zweryfikowany

Ten alert został oznaczony przez opiekuna gminy jako zweryfikowany.

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenie: Wydział Gospodarki Komunalnej
E-mail kontaktowy: gk@um.krosno.pl

NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

4 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Przejdź do profilu użytkownika
Alert dodany przez Altair w dniu 09/10/2017 o 19:18