Komunikat do alertu

W rozpoznaniu. Wydział Komunikacji i Drogownictwa informuje, że przed podjęciem prac polegających na wykonaniu remontu chodnika niezbędna jest wycinka drzewa. Tutejszy Wydział przekazuje zgłoszenie do Wydziału Gospodarki Komunalnej i
Mieszkaniowej celem rozpoznania. Płyty chodnikowe zostały przebrukowane
WKM przejmuje alert w zakresie ewentualnej wycinki drzewa.
Drzew, którego korzenie unoszą chodnik jest w dobrym stanie zdrowotnym oraz stanowi ważny element krajobrazu tego osiedla - przez co, na chwilę obecną, brak jest podstaw do wystąpienia z wnioskiem do Marszałka Województwa Śląskiego o wydanie zgody na jego usunięcie.
W przypadku remontu chodnika istnieje możliwość zmiany przebiegu chodnika i ominięcia niniejszego drzewa na co pozwalają warunki terenowe. W związku z powyższym, alert ponownie przesłano do Wydziału Komunikacji i Drogownictwa celem rozpatrzenia wg właściwości.
Agnieszka Klamka - Wydział Komunikacji i Drogownictwa 14/11/2017 o 14:50

Alert #43812, Adama Mickiewicza 10, Dąbrowa Górnicza, Polska

Na ulicy Mickiewicza koło bloku numer 10 koło drzewa znajduje się boczny chodnik który jest w fatalnym stanie gdyż korzenie drzewa go uszkodziły a na dodatek teraz brakuje tam jeszcze płytek czy nie byłoby możliwośći zrobienia w tym rejonie nowego chodnika jeśli nie to proszę przynajmniej o naprawienie tego aby była możliwość poruszania się im dla ludzi dzieci oraz niepełnosprawnych.

uszkodzony chodnik
przewrócone drzewa

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie.


NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

Jeszcze nikt nie poparł tego alertu

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 10/08/2017 o 14:20
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.